montaż alarmów

W okresie luty marzec 2024 promocyjne ceny

Zapraszamy do kontaktu z okazji 25 lecia Firmy zlecenia montażu alarmu w okresie luty marzec będą liczone w specjalnej ofercie cenowej

CHCESZ ZABEZPIECZYĆ SWOJE MIENIE I MIEĆ GWARANCJE DOBRZE WYKONANEJ USŁUGI I PEWNOŚĆ ŻE FIRMA BĘDZIE NA RYNKU I ZAPEWNI SERWIS PO GWARANCJI

Zadzwoń i umów się na wstępną wycenę sytemu alarmowego lub wyślij wiadomość mail:

pirtronik@gmail.com

tel. 509027647

Firma PIRTRONIK zajmuje się montażem alarmów i systemów zabezpieczeń od 25 lat.

Nasz zasięg to Kraków i okolice Skawina, Wieliczka i inne miejscowości w Małopolsce.

Witaj na stronie firmy PIRTRONIK. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie systemów zabezpieczeń i oferujemy naszym klientom rozwiązania sprawdzonych producentów, które są nie tylko skuteczne, ale także ekonomiczne. Nasze produkty są dostosowane do potrzeb klientów, dlatego oferujemy indywidualne rozwiązania, które są najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy.

Nie stawiamy na wodotryski i modne rozwiązania, ale na funkcjonalność i bezpieczeństwo. Nasze systemy zabezpieczeń obejmują m.in. monitorowanie i sygnalizację włamania, kamery przemysłowe oraz systemy antywłamaniowe. Nasze rozwiązania chronią przed niepożądanym dostępem i pomagają w ochronie mienia.

Zapewniamy naszym klientom najlepszą jakość usług i gwarantujemy, że nasze produkty są niezawodne i skuteczne. Nasza firma jest skoncentrowana na zabezpieczeniu Twojej firmy, więc możesz mieć pewność, że Twoje systemy zabezpieczeń są w najlepszych rękach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach i usługach.

Wykonujemy

kompleksowo instalacje teletechniczne takie jak systemy sygnalizacji pożaru, kontrolę dostępu, instalacje kamer monitoringu CCTV i inne systemy zabezpieczeń. Nasze usługi nie kończą się na montażu wykonujemy konserwacje elektronicznych systemów zabezpieczeń, które chronią nasze zdrowie , życie i mienie.

Montaż instalacji systemu alarmowego czy monitoringu najlepiej zacząć w fazie budowy lub stanu surowego obiektu. Przed rozpoczęciem montażu okablowania sprawdzamy potrzeby Użytkownika tworzymy projekt w którym dołączamy inne instalacje teletechniczne jak domofony, videodomofony, anteny, czy instalacje komputerowe IT.

Scroll to Top